| Beskrivelse Kort | 1070-70 DECG |
| Salgsmerke | RHP - Radial insert ball bearings |
| Aksel diameter | 70 mm |
| Utvendig diameter | 125 mm |
| Kulelagerets Bredde | 85.74 mm |
| Vekt | 2.480 kg |
| Tetning | Lip seal on both sides |
| Boring | Cylindrical bore |
| Låsing | Threaded pins |
| Indre Ring | Widened inner ring on both sides |
| Smøring | Relubricatable |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Ytre Ring | Spherical |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | RHP |
| Lagertype | Lagerinnsats |
| Artikkelnummer | 1070-70 |
Til toppen