| Beskrivelse Kort | 1040-40 GHLT |
| Salgsmerke | RHP - Radial insert ball bearings |
| Aksel diameter | 40 mm |
| Utvendig diameter | 80 mm |
| Kulelagerets Bredde | 49.2 mm |
| Vekt | 0.595 kg |
| Boring | Cylindrical bore |
| Smøring | Relubricatable |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | RHP |
| Lagertype | Lagerinnsats |
| Artikkelnummer | 1040-40 |
Til toppen