| Beskrivelse Kort | 1035-30 G |
| Salgsmerke | RHP - Radial insert ball bearings |
| Aksel diameter | 30 mm |
| Utvendig diameter | 72 mm |
| Kulelagerets Bredde | 42.9 mm |
| Vekt | 0.534 kg |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | RHP |
| Lagertype | Lagerinnsats |
| Artikkelnummer | 1035-30 |
Til toppen